Ankara da ikinci el esya alan yer

gokturk 30 Ekim 2013 0
Ankara da ikinci el esya alan yer

Ankara da ikinci el esya alan yer

Çok uzun yıllardan bu yaba Ankara da İkinci El Eski Eşya Alım ve Satım Üzerine ticaret yapmakta olan Firmamız Ankara’nın Tüm ilçelerinden bütün kullanılmış ve spot sıfır mobilya, ikinci el eşya ve beyaz eşyalarınızı değerinden hemen peşin para ile sayın alıyor.

Ankaranın her semtinden ve mahallesinden bir çok ev eşyasını , iş yerinde bulunan ofis büro eşyalarını değerinde alıyoruz, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli faktördür.

Hiç bir müşterimizi üzmeden ve kandırmadan satmak istedikleri kullanılmış ve ikinci el eşyalarına gereken piyasa değerini vererek anlaşma sağlayıp belirlenen eşyaları satın almak bizin işimizdir.

Tek ilkemiz müşteri memnuniyeti ve memnuniyet ile devamlılığını sağlamaktır.

Her türde kullanılmış 2.el mobilyalar ev eşyası alım satım yanında Spot Sıfır mobilyalarınızı ,bazalarınızı ,şantiye yataklarınızı ,demir ranzalarınızı ,çekyatlarınızı ,oturma gruplarınızı ,büro malzemelerinizi değerinden satmak isterseniz bize telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabilir aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Firmamızın en çok alımını yaptığı ikinci el eşyalar arasında:

Buzdolabı, Çamaşır makinası, Bulaşık makinası, Set üstü ocak, Fırın, Fırınlı ocak, Kombi, Diffiriz v.s. Mobilyalarınızı; Yemek odas, Yatak odası, Oturma grupları, Kenepeler, Halılarınız, Perdeleriniz, Genç odaları, Çocuk odası, Yatak, Baza, Çalışma masası, Gardolap, Şifonyer, Ayakkabılık v.s. Büro ve Ofis eşyaları, Santraller, Fax, Bilgisayar Büro mobilyaları, Klimalar, Elektronik eşyalarınız, Laptoplar, PC, LCD’leriniz, Plazmalarınız, Müzik setleri, Televizyonlarınız, Dvd. Kamera, Projeksiyon v.s. Cafe ve Lokanta malzemeleri, Masa, Sandalyeleriniz. Sıfır ve ikinci el el dokuması halılar ve halılar, Antika Eşyalarınız, Market, Kasap, Bakkal dolapları ve malzemeleri, Meşrubat dolapları ve rafları, Tost makinaları, Elektronik Teraziler, Kuruyemiş malzemeleri v.s. v.s.  gelemktedir.

İşin Kısacası Her türlü ikinci el Eşyalarınızı ve sıfır Eşyalarınız Nakit olarak satın alıyoruz.

Yalçın Şevki KARADAŞ

Telefonlarımız:

Telefon : 0544 890 81 48

Fax : 0312 341 00 47

GSM : 0532 363 04 24

Ankara ikinci el eşya alanlar

Ankara da ikinci el esya alan yer

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)

Ankara da ikinci el esya alan yer, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Paylaşalım…Share on Facebook5Share on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0Tweet about this on Twitter

Leave A Response »